#273  Lasice    (23.11.2013 20:30)
silvestr?

caute, ta narazka na mikulase byla na nas? pokud jo, tak my se stehujem k 1.12. takze by to jiste slo, i kdyz by to bylo docela ficak, nevim, zda bude hotova kuchyn atd. kazdopadne jsme chteli nabidnout, ze pokud jeste nemate domluveneho silvestra, mohlo by to byt v nasi haciende. nabizime jednu velkou parebni mistnost s krbem a na spani 4 pokoje pro hosty. dale dve terasy, dva zachody a jednu koupelnu. horsi to bude s nabytkem, posteli urcite nebude dost, ale nejmene jeden rozkladaci gauc a jedna postel a detska postyka k dispozici bude. ale myslim, ze zrovna u vas by nouze o karimatky a spacaky byt nemusela, coz:). tak co vy na to?

heumer(24.11.2013 16:46)
Zdar-jasně, že na vás :) ani ne tak na termín vaší dostavby (ale blahopřeju :) ), ale na stromečku kdosi sliboval, že uspořádá mikuláše na Vysočině, když jste teď sám Brňák..
Jana si silvestra zase chce furt naplánovat v Moravském krasu se svými známými, já sám nevím, ale spojit by to určitě nějak všechno šlo, žeáno :) a vy tAM na Silvestra chcete být tak či tak?

lasice(26.11.2013 18:57)
ahoj, tak jestli jsem to slibovala, tak to si nepamatuji a timto se omlouvam, neb jsem byla asi v nejakem alkoholovem opojeni;). my mame vanoce dost cestovaci (ostrava, nachod), takze bychom na silvestra asi pobyli doma a je tam dost mista, tak nas napadlo pozvat si hosty:)

Houmer(30.11.2013 16:23)
tak jsme se o tom doma bavili a docela o tom vážně uvažujeme:)
k té organizaci Mikuláše se přiznala Natty, ale už si to pry rozmyslela. Ale myslím, že jsme u toho byli ještě všichni -buď senilním jen já a vymyslel jsem si to, nebo už jsme senylové všici :)

lasice(2.12.2013 19:50)
No tak to rada slysim:). a když je to tu, rozsiri se to i mezi další stromečky, nebo jim mam napsat maila? pojem "doma bavili" asi myslis jen ty a Jana, ne?
Zpět    Reagovat   SMAZAT ZPRÁVU