#190  Liháček    (26.07.2010 17:43)
10 let Stromečku = 11.sjezd

Už se to blíží a tedy jste všichni zváni na 11.sjezd Stromečku, kde se také završí první desetiletí existence. Zatím je předpoklad to udělat trochu jinak než obvykle :-)

Liháček(26.07.2010 17:45)
Samozřejmě si na pozvánce přečtete, že je to víkend 24.-26.9.2010

Dejv(11.08.2010 08:08)
..mno my bychom to možná i spojili a přijeli si pro tu naši výhru :)

Radek(16.08.2010 22:09)
Mno, Dejve, jelikoz myslis asi becku za prvniho maleho stromecka, tak si nejsem uplne jisty. Zkus dat dokupy lidi, kteri odpovidaji pruniku mnozin "byl/a pozvan/a na louceni se svobodou" + "byl/a pozvan/a na svatbu" + "byl/a pozvan/a na krtiny" + "je clenem/kou Stromecku". A lidi, kteri vyjdou, se vam treba slozi na vyhru. A ze si tu otviram pusu po par pivech jako obvykle, tak jeste pridam otazku: Jste si opravdu jisti svym prvnim malym stromeckem? Nebo uz byl nekdo pred vama?

Dejv(26.08.2010 15:07)
mno, Rakdu, z tvého výčtu množin ti hned tři zamítnu, jelikož nebyly v podmínkách soutěže ("byl/a pozvan/a na louceni se svobodou" + "byl/a pozvan/a na svatbu" + "byl/a pozvan/a na krtiny" ). a to jestli máme prvního stromečka? hmm, nepamatuju se že by se kdokoliv před náma přihlásil, takže zbytek si už musíš přebrat :p

Radek(29.08.2010 19:09)
Jo tak pořídit si dítě byla soutěž! O to vám šlo? Teď už tomu rozumím. Vlastně zase nerozumím. Já si vždycky myslel, že děti si lidé pořizují proto, že chtějí založit rodinu. A že bečky spolu pořádají lidi, kteří sdílejí nějaké společné osudy apod. Mají nutkání se u bečky sejít a to jen tak. A takoví lidé se pak nazývají kamarády a obvykle se zvou na kalby, křtiny, svatby, zapíjení svobody, potomka a tak. Protože to jsou kamarádi, všechno tohle dělají tak nějak nezištně. Aspoň v mé sociální síti to tak funguje. Proto jsem se zmiňoval o těch skupinách lidí. Od nikoho jiného bych bečku nečekal. O vašem čiperovi se už mezi stromečkama ví docela dlouho, jen ta bečka tak nějak nic. Čím to je? Stromečci zchudli? Nemají čas? Přestalo jim chutnat pivo? Nebo to nedejbože vidí podobně, jako já? Jednou vám ji jistě postaví, vychutnejte ji do dna. Já mám přebráno.

Houmer(30.08.2010 09:44)
Tyjo, Radek vstává poslední dobou levou nohou ;) Pokud můžu přijít s troškou do mlýna, tak má podle mě Dejv s Prskavkou jasný nárok na výhru, i kdyby si pro ni jen odskočili z Marsu, pravidla jsou pravidla :) A pokud zde dojde k širší diskuzi, tak jako precedens nemůžem nevzpomenout trochu historie Stromečku: když prohrál bečku Liháček, taky ji koupil na své narozky, takže myslím, že vyplácení výhry pro Dejva na sjezdu je od nás pro zábavnost celého okamžiku prakticky nejvýhodnější okamžik v roce ;)

Houmer(30.08.2010 09:45)
..a aby to nemusel pak napsat Liháček -svou výhru nade mnou, už nevím kolik to bylo rumu, taky nikdy v podstatě vcelku do ruky nedostal :))

Ondra(30.08.2010 20:40)
Ten Radek není ale vůbec soutěživý typ. My třeba budem čekat s dítětem asi až bude vyhlášena další bečka, což by po tom jak vypijem tu za Kubu (doufám že sem se nesek ve jméně:-)), na kterou podle mě taky mají neoddiskutovatelný nárok, mohla zas být.:-)

Natalka(30.08.2010 23:14)
Svoboda slova je krásná věc! A ještě krásnější je potkávat lidi s názorem. Radkovi se zřejmě nelíbila forma a vztáhl to na obsah. Připojuji se k názoru, že na výhru má Dejv s Prskavkou nárok, protože se jako první přihlásili. Otázka, zda si ji také přijedou vybrat, jelikož napsali ..mno my bychom to možná.. a také proto, že je možné, že se Radkovi podařilo výherce odradit. Jestli ji proto a přesto koupíme, zařídíme ostatní náležitosti, odřídíme pro věc nezbytný automobil tam i zpět, tak se naseru, protože asi nemůžu přijet a ráda bych připila na zdraví malého Jakuba stromečka, ale i kdyby se tak nedejbóže stalo akci samozřejmě jako právoplatný stromeček podpořím a zaspolufinancuji. Naviděnou ve spolek:)

Liháček(1.09.2010 14:20)
Zdar.
Jelikož ještě nikdo kromě Dejva nedal vědět jestli se chystá dorazit tak nevím nevím (a ten jen pokud bude pěkně).
Pro zachování víceučelovosti předmětu debaty nesmíme vynechat Jaryny jelikož jestli se do toho jednou pustíme, vezmeme to popořádku najednou. Takže Jaryne taky dojeďte!!!

Taky aspoň naznačte kdo se chystá dojet, jak a ským (skutečně jsou zváni všici) nebo si tu bečku bude muset koupit a dovést Dejv sám(s vypitím už nebude problém).

O+L(2.09.2010 21:33)
tak my naznačujem že se chystáme dojet:-) ...i když teda zatím nevíme kam a na jak dlouho pojedem na svatební cestu, tak se může stát cokoliv, ale plán je, že sjezd bude její vyvrcholení:-)

Dejv(3.09.2010 10:07)
To se tu teda pěkně rozjelo :D tak to vezmem popořadě. TO RADEK: ...hmmm..nooo..hmmm. proste no comment :D asi se ti po těch pivech trochu pomíchaly sociální site ;) TO NATTY: radek mě od takovehle výhry vubec odradit nemuze :) TO ONDRA: no bečkou můžeme zapít každé narozené dítě/stromečče, ale jen ti první rodiče to budou mít jako dar - tu bečku.leda že by se změnila stomečkovská ústava ;) TO FSECI OSTATINI: jelikož je termín sjezdu termínově relativně pozdě a nevíme jaké bude počasí (když už včera 2.9.2010 na horách sněžilo) tak pravě díky Kubíkovi to bude mnohem složitější. Já si bečku klidně přijedu vypít, ale musím myslet už i na celou rodinu.Takže proto jsem psal co jsem psal.Samozřejmě že vymýším i možnost přespání někde v teple a suchu, abychom se mohli zúčastnit - teda pokud se vůbec pojede, jak už zmínil Liháček. PS:Jaryn s Míšou nám říkali že nepřijedou, pokud se jim něco do té doby nezmění

verka(15.09.2010 21:43)
jestli situace dovoli a vypada to, ze snad dovoluje, tak bych prijela.... tak me nahrajte do playlistu :)
Zpět    Reagovat   SMAZAT ZPRÁVU